Zarar gören telefonun ekran tamiri mümkün olmamaktadır. Bu nedenle tek çözüm olarak huawei ekran değişimi kalmaktadır. Değişen teknoloji ve yaygın kullanım ağı ve yedek parça temininde gelinen nokta dikkate alındığında ekran değişimleri artık çok kısa bir sürede yapılabilmektedir.  huawei cihazların hassas yapısı ile tamiratın kesinlikle uzmanınca yapılması gerekir. Yedek ekranı ucuza mal edip kendimiz değişimi yapabileceğimizi düşünsek de ileride yaratabileceği sorunlar aradaki kazancın çok çok üzerinde olabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus huawei ekran değişimi için tek parçanın kullanımı yani iç ekran, dokunmatik alan ve dış camın birlikte değiştirilmesi hususudur. Sadece ön cam değişimi yoluna gidildiğinde zamanla ekran katmanları arasında aşınma ve hareketlilik olmakta ve geri dönüşü zor sıkıntılara sebebiyet vermektedir. huawei şirketince ekran değişimi yapılabiliyor mu sorunuza ise verilecek cevap bir çok ağır prosedür sonrası bile maalesef olumsuz.  Şirketimiz huawei ekran değişimi konusunda profesyonel ve teknik ekibi ile çok kısa sürede tamirat işlemini yaparak telefonunuzu teslim etmektedir. Bunun için bize ulaşmanız yeterli.

Görüntü var ancak dokunmatik ekran çalışmıyor ise bu durumda dokunmatik panel zarar görmüştür, şayet görüntü de yok ise bu durumda lcd ekranın zarar görmüş olması söz konusudur.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>